Skip to content

Darmowy Poradnik Junior Java Developerów na rok 2021 pobrany przez ponad 1000 osób w 24h po publikacji ?

2020 był dla nas trudnym rokiem. W szczególności dla osób, które myślą o przebranżowieniu się lub posiadają małe doświadczenie. Jako osoba prowadząca dziesiątki rekrutacji rocznie, czy też organizująca firmowe praktyki, wiem dokładnie, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć ludzie podejmujący swoją pierwszą pracę w branży. Nauczając w szkole programowania, jak i organizując oraz prowadząc darmowe wykłady, widzę jakie błędy popełniają oraz jakie braki mają na początkowym etapie nauki.

Jakiś czas temu postanowiłem, że stworzę poradnik dla początkujących programistów Java. Jego głównym celem ma być wyznaczenie kierunku, gdzie warto ulokować swój cenny czas. Znajdziesz tutaj 57 kluczowych umiejętności i technologii, które z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Zawarłem też w nim 170 zewnętrznych odnośników do ciekawych źródeł. Umieściłem też serię ciekawostek, obrazujących interesujące fakty związane z zagadnieniami.

Całość publikuję w pełni za darmo, tak aby, jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać. Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojej kopii odwiedź https://niezbednikjuniora.pl i zamów swoją kopię prosto na maila.